» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت برق، الکترونیک، مخابرات و فناوری اطلاعات » فناوری اطلاعات » گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل

6
1313

پروفایل :

ظهور فناوری‌های ارتباطی جدید و وجود گزینه‌های متنوع در انتخاب راه‌کارهای ارتباطی، ضرورت روزآمدسازی راه‌کارهای قدیمی را در کسب‌وکارها بیش از پیش آشکار کرده است. چشم‌انداز ارتباطات سازمانی هم‌چون سایر تحولات فناوری روی به سادگی، سرعت و کاهش هزینه‌ها دارد و راه‌کار تلفن ثابت سازمانی شاتل این ویژگی‌ها را به سازمان شما هدیه می‌دهد.


آدرس :

تهران - خیابان شریعتی - نرسیده به پل صدر - بن بست الهیه - ساختمان شماره 1

تلفن :

02191000000

ایمیل :

B2B@shatel.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.talk.shatel.com
رسالت و اهداف :
راه‌کار سازمانی خود را به روز کنید.محصولات و خدمات :
راه‌کار تلفن ثابت کسب و کار (ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها)

این راه‌کار امکان برقراری تماس‌های متعدد و هم‌زمان ورودی و خروجی را به کلیه مقاصد و اپراتورها فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون نیاز به خطوط مجزای تلفن، شماره تلفن ثابت شاتلی خود را دریافت و به تعداد مورد نیازتان بر روی این شماره، کانال ایجاد کنید.


ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
1- کاهش هزینه‌ی تماس‌های سازمانی

با استفاده از راه‌کار سازمانی تلفن ثابت شاتل از تعرفه مناسب تماس با کلیه مقاصد بهره‌مند شوید و هزینه‌های تماس‌تان را کاهش دهید!

تعرفه مکالمات تلفن ثابت سازمانی شاتل

تعرفه (ریال)* عنوان
۴۰ هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت داخل استانی
۳۰۰ هر دقیقه مکالمه ثابت به ثابت بین استانی
۵۷۰ هر دقیقه مکالمه تلفن ثابت به اپراتورهای تلفن همراه
۴۰ هر دقیقه مکالمه شاتل به شاتل داخل استانی
۳۰۰ هر دقیقه مکالمه شاتل به شاتل بین استانی
* تعرفه تماس‌های سازمانی از طریق تلفن ثابت شاتل ۱۰% پایین‌تر از نرخ مصوب است.

2- مدیریت آسان هزینه‌ها بدون نیاز به پرداخت‌های دوره‌ای و فقط با خرید شارژ

تلفن ثابت سازمانی شاتل به صورت سیستم پرداخت Prepaid (پیش‌پرداخت) ارایه می‌شود و مشترکین سازمانی نیازی به پرداخت‌های دوره‌ای ندارند و فقط با خرید شارژ می‌توانند تماس‌های سازمانی خود را برقرار کنند.

3- مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی

فرقی نمی‌کند که یک شرکت کوچک و نوپا هستید و یا یک سازمان با سابقه، با روزآمدترین راه‌کارهای عصر فناوری، کسب و کار سازمانی خود را متحول کنید. با توجه به قابلیت مقیاس‌پذیری، انعطاف‌پذیری و سفارشی‌سازی سرویس تلفن ثابت سازمانی شاتل، کسب و کارها می‌توانند به تعداد مورد نیاز خود خط تلفن دریافت کنند و در هر زمان به راحتی این تعداد خط را افزایش یا کاهش دهند.

4- استفاده از یک راه‌کار روزآمد و اثربخش

راه‌کار ارتباطی تلفن ثابت نسبت به سرویس‌های سنتی دارای مزیت‌هایی نظیر حداقل وابستگی به تجهیزات، لینک‌های ارتباطی قدیمی و شبکه‌های پیچیده، برطرف کردن محدودیت خرید خطوط ۳۰ تایی است. (در روش‌های فعلی خرید مشتریان مجبور به انجام خطوط به صورت ۳۰ تایی هستند.)
شما می‌‌توانید در همین لحظه بدون نیاز به تغییر تجهیزات قدیمی تلفن سانترال خود، به این محصول سازمانی شاتل مجهز شوید و از کلیه مزایای آن بهره ببرید.

5- تضمین کیفیت تماس‌های تلفنی روزانه

در تماس‌های اینترنتی، ممکن است بیمِ بروز اختلال در زمان‌های پیک مصرف اینترنت برای مشتریان وجود داشته باشد، به همین دلیل شاتل با ارایه بستر اختصاصی تلفن ثابت سازمانی، کیفیت تماس‌های روزانه کسب و کار شما را تضمین می‌کند.

6- امکان انتخاب شماره‌ دلخواه

مشتریان سازمانی تلفن ثابت شاتل می‌توانند از میان شماره‌های رند طلایی و نقره‌ای شماره مورد نظر خود را انتخاب کنند و شماره‌های سریالی مورد نیاز را به دنبال آن برگزینند.

به طور کلی شماره‌ها در دو دسته ثابت استانی و ثابت ترابردپذیر در دست‌رس مشتریان سازمانی هستند.

با استفاده از شماره‌های ثابت استانی در صورت انتقال آدرس محل کسب و کار شما به هر نقطه‌ای در استان، شماره تلفن شما حفظ خواهد شد و نیازی به انتخاب مجدد و پیرو آن هزینه‌های مازاد برای تبلیغات و اطلاع رسانی شماره جدید وجود نخواهد داشت.
با شماره‌های ثابت ترابردپذیر این امکان برای کسب و کارها وجود دارد تا شماره مورد نظر خود را در سراسر کشور فعال کنند. با شماره‌های ثابت ترابردپذیر امکان تماس با کلیه شعب کسب و کار با یک شماره ثابت مشخص و بدون نیاز به وارد کردن پیش‌کد استان فراهم خواهد بود. شماره‌های ثابت ترابردپذیر شاتل با تعرفه‌های تماس بین استانی بسیار پایین‌تر از سایر اپراتورها، موجب افزایش بهره‌وری کسب و کار شما خواهد شد.


اخبار و افتخارات :
با همکاران فروش راه‌کارهای سازمانی ما در تماس باشید تا از پیشنهادهای ویژه در انتخاب شماره‌های شاتلی مطلع شوید.


این غرفه توسط www.Shatel.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید