» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت انرژی؛ آب، برق، نفت، گاز و پالایش » تجهیزات و ماشین آلات » گروه صنعتی ندا

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

گروه صنعتی ندا

3
969

پروفایل :

گروه صنعتي ندا با 25 سال سابقه کار و اجراي موفق بيش از 150 پروژه، پيشرو در اتوماسيون صنعتي در ايران است. فعاليت شرکت، طراحي و تامين سيستم هاي کنترل، ابزاردقيق و برق نيروگاهها و صنايع چه در زمينه پروژه هاي نوسازي (جايگزيني سيستم هاي کنترل قديمي) و چه در مورد طرحهاي جديد است.

آدرس :

تهران - خيابان شيراز جنوبي - نبش بلوار عليخاني - پلاک 12

تلفن :

02188611910

ایمیل :

neda@nedaco.com

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.nedaco.com
رسالت و اهداف :
در حال حاضر شركت ندا با تكيه به نيروهاي متخصص و معتقد به كيفيت، با پشتوانه سالها تجربه موفق دراجراي پروژههاي برقي و اتوماسيون صنعتي، 1500 متر مربع زير بنا جهت امور مهندسي و اداري به همراه 4000 متر مربع سوله با پروانه بهره برداري 1000 دستگاه تابلو در سال، بي ترديد بهترين همكار شما براي اجراي پروژه هاي كنترل و ابزار دقيق است.
محصولات و خدمات :
در سالهاي اخير شركت ندا خود را براي خدمت رساني به بخشهاي مختلف صنايع نفت و گاز از جمله ايستگاههاي تقويت فشار گاز، خطوط لوله و نمك زدايي مجهز نمود و همچنين براي اولين بار كار طراحي و تامين سيستمهاي كنترل و ESD فرايندهاي طرح توسعه پالايشگاه تهران را با استفاده از تجهيزات HIMA بر عهده گرفت.
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
گروه صنعتي ندا در سال 1363 با نام "ريزپردازنده ندا" تاسيس شد. اولين PLC هاي ساخت ايران با نام "نداكوم" توسط اين شركت توليد و در بيش از چهل پروژه كوچك و متوسط مونيتورينگ در صنايع سيمان استفاده گرديد. هنوز هم پس از گذشت سالهاي متمادي تعدادي از اين نوع PLCها در اسكنر كوره بعضي از كارخانجات سيمان از جمله فارس، تهران، اصطهبان و اروميه در حال كار است.
اخبار و افتخارات :
حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

این غرفه توسط nedaco.com ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید