» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت انرژی؛ آب، برق، نفت، گاز و پالایش » تجهیزات و ماشین آلات » گروه صنعتی سدید

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

گروه صنعتی سدید

6
1859

پروفایل :

شرکت در اسفند ماه 1342 تحت عنوان کارخانه ماشین سازی فتحی و پسران تاسیس و تحت پروانه 33302 مورخ 17 / 08 / 1344 به ثبت رسید. عنوان شرکت در تاریخ 1347/04/07 به شرکت کارخانجات پروفیل نیمه سبک و سپس در تاریخ 25 / 04 / 1364 به شرکت تولیدی و صنعتی پروفیل نیمه سبک و لوله سازی ایران تغییر و تحت شماره 11607 در دفتر ثبت ثبت شرکتها به ثبت رسیده و در ادامه در تاریخ 04 / 06 / 1368 به شرکت گروه صنعتی سدید (سهامی عام) تبدیل گردید. طی سال 1372 شرایطی فراهم شد که گروه صنعتی سدید به یک شرکت «هلدینگ » تبدیل گردد و در همان سال برخی معاونتهای گروه به شخصیتهای حقوقی تبدیل شده و تشکیل شرک تهای لوله و تجهیزات سدید(سهامی عام) و سدید تدبیر صورت پذیرفت. گروه صنعتی سدید در سال 1375 مبادرت به سرمایه گذاری در 51 % سهام شرکت فالق صنعت (به عنوان یکی از شرکتهای پیمانکار عمومی احداث کارخانجات شکر و ...) نمود.

آدرس :

تهران - بلوار میرداماد - شماره 185

تلفن :

02122269990

ایمیل :

nashrieh@sadid.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.sadid.ir
رسالت و اهداف :
ماموریت گروه صنعتی سدید به عنوان یک شرکت هولدینگ با رویکرد ارزش آفرینی و هم افزایی اقتصادی، انجام پیمانکاری عمومی در زمینه های نفت، گاز، آب، انرژی، شکر و تولید لوله های قطور انتقال نفت، گاز و آب با فناور یهای روز آمد، متنوع و توسعه فعالیت و مشارکت در صنایع مرتبط می باشد که با توجه به سابقه طولانی ، تخصص و توانمند یهای فنی به عنوان سازمانی معتبر در کشور و منطقه شناخته می شود. با توجه به ماهیت کسب و کارهای موجود کارفرمایان دولتی اصلی ترین مشتریان گروه می باشند.
محصولات و خدمات :
انجام پروژه های EPC در حوزه نفت و گاز شامل خطوط لوله، تاسيسات پالايشگاهي و تاسيسات سرچاهي و تشکیل کنسرسیوم جهت تامین مالی پروژه ها با استفاده از منابع مالی و سرمایه ای داخلی و خارجی
توسعه بازارهای محلی و منطقه ای و تاکید بر صدور خدمات فنی و مهندسی در زمینه احداث کارخانجات شکر
صادرات بخشي از لوله های تولیدی به بازار خارجی
مشاركت يا سرمايه گذاري در زنجيره تامين و توليد لوله هاي قطور از جمله تامين ورق هاي فولادي
توسعه نظام ارتباطات گروه با محافل علمي، سند كياها ، انجمن ها ، دستگاه هاي دولتي و نهادهاي قانون گذاري در داخل و خارج به صورت سيستماتیک
رشد قابليتهاي نيروي انساني با اتكا به استراتژي آموزش و انگيزش كاركنان
ايجاد نظام ارزيابي ميزان ارتقاي رعايت استانداردهاي زيست محيطي
مشاركت در فعاليت هاي اجتماعي
ايجاد نظام ارزيابي ميزان رضايت مشتريان و تلاش در جهت رشد ارزش آفريني

ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
در سال 1380 شرکت صبا نیرو جهت ساخت نیروگاه برق بادی آغاز به کار نمود و شرکت SIG به عنوان اولین شرکت ثبت شده گروه در کشور انگلستان تاسیس و مشغول فعالیت گردید. گروه صنعتی سدید در اواخر سال 1381 با مشارکت شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی و شرکت پترو تکسان بمنظور انجام فعالی تهای پیمانکاری طر حهای صنعتی بویژه در صنایع دریایی اقدام به تاسیس شرکت توسعه سازه های دریایی تسدید نمود.
در ادامه توسعه فعالیتها، در سال 1382 گروه صنعتی سدید با مشارکت شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و با 850 میلیلارد ریال سرمایه گذاری، شرکت لوله سازی ماهشهر که در حال حاضر یکی از بزرگترین کارخانه های لوله سازی کشور می باشد را تاسیس نمود. شرکت توسعه و احداث واحد نیروگاهی توان با موضوع فعالیت احداث نیروگاههای برق، بررسی فنی و اقتصادی پروژ ههای نیروگاهی و ... در سال 1383 تاسیس گردید.
اخبار و افتخارات :
حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

این غرفه توسط sadid.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید