» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت هنر و سینما، ورزش و سرگرمی » اصناف و انجمن ها » اتحادیه باشگاه های فوتبال ایران

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

اتحادیه باشگاه های فوتبال ایران

6
1426

پروفایل :

موسسین این اتحادیه بر این باور بودند که چنانچه با یک برنامه مدون و مبتنی بر دیدگاهی علمی تشکیلاتی مستقل و پویا برای باشگاه های فوتبال کشور ایجاد گردد میتوانیم مرزهای مابین کشور های توسعه یافته در فوتبال را در نوردیده و به آستانه تحولی شگرف در نگاه به نظام باشگاهداری نوین دست یابیم ، با گذشت سال ها اتحادیه به عنوان مکانی برای هم فکری و همکاری باشگاه ها در رسیدن به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت تعریف شد. اگر چه در مسیر پر فراز و نشیب تلاش های اتحادیه برای موفقیت در اهداف دچار خسارتهای قابل تاملی شدیم و آنگونه که بزرگان اتحادیه در نظر داشتند توجه جدی مسئولان را به همراه نداشتیم لیکن همکاری این مجموعه با فدراسیون فوتبال در مقاطع گوناگون اتحادیه را به بازوی اجرایی توانمندی برای فوتبال کشور مبدل ساخته است که میتوان اظهار داشت خانه دوم باشگاه ها تلقی میشود. هرچند که همانند بسیاری از تشکل های کشور در عرصه های مختلف نقش اتحادیه فوتبال باشگاه های ایران هنوز با اتحادیه های فوتبال در کشورهای توسعه یافته فوتبال جهان فاصله زیادی دارد اما باید اذعان نماییم در مقایسه با سایر بخش ها این سازمان مردم نهاد در تثبیت و معرفی خود و اهداف بلند باشگاه ها موفقیت هایی را کسب نموده است.

آدرس :

تهران – میدان شیخ بهایی – ساختمان بانک رفاه - پلاک ۱۶ – طبقه دوم

تلفن :

02188606700

ایمیل :

info@iranfac.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.iranfac.ir
رسالت و اهداف :
الف: ایجاد تشکیلاتی ورزشی به منظور هماهنگی و بکار گرفتن همه جانبه نیروهای باشگاه ها برای اعتلای ارزش های اسلامی و فنی در فوتبال با رعایت قوانین فدراسیون بین المللی فوتبال.

ب: گسترش و تحکیم روابط فرهنگی- ورزشی- تشکیلاتی- اجرایی- آموزشی و اقتصادی میان باشگاه های فوتبال از طریق تهیه و اجرای برنامه های مناسب.

ج: ایجاد زمینه بهره وری هرچه بیشتر از روحیه تعاون و خدمت سازمان ها- نهادها و افراد خیر و علاقمند.

د: اتحادیه باشگاهها در زمینه کمک و مساعدت به رشد، توسعه و شکوفایی باشگاه های کشور میتواند در جهت اعتلای ورزش فوتبال از محل درآمدهای حاصله و کمک های سازمان ها و نهادهای مختلف اقدام نماید.
محصولات و خدمات :
الف: ارائه جدیدترین اطلاعات علمی و فنی فوتبال به باشگاه ها

ب: تامین حقوق باشگاههای عضو در زمینه معنوی و مادی بویژه درآمدهای حاصل از فوتبال

ج: همکاری با باشگاههای عضو و اتخاذ تدابیر مقتضی برای جلوگیری از هرگونه اختلاف که ممکن است بین باشگاه ها بروز نماید.

د: برنامه ریزی، هدایت و کنترل مسابقات فوتبال باشگاه ها با هماهنگی مبادی ذیربط.
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
در بسیاری از کشورهای جهان نقش اتحادیه فوتبال تفاوت زیادی با فدراسیون ندارد. در انگلیس حتی همه برنامه های اجرایی فوتبال کشور توسط اتحادیه صورت می پذیرد. اتحادیه ها در کشورهای آسیایی هم پیشرفت قابل توجهی داشته اند و حالا جام اتحادیه در کنار لیگ و جام حذفی به عنوان یک تورنمنت معتبر در بسیاری از کشورها شناخته می شود. انتظار می رود با نگاه واقع بینانه و بی طرفانه مسئولین در فوتبال ایران نیز نقش اتحادیه برای توسعه ، شکوفایی و تعمیم فوتبال کشور پررنگ تر از گذشته تبیین گردد.
اخبار و افتخارات :
حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

این غرفه توسط iranfac.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید