» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت انرژی؛ آب، برق، نفت، گاز و پالایش » تجهیزات و ماشین آلات » تولید پوشش لوله ماهشهر

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

تولید پوشش لوله ماهشهر

11
1646

پروفایل :

گسترش روزافزون خطوط لوله انتقال نفت، گاز و فرآورده­های نفتی در کنار الزامات کیفی جدید در روش­های محافظت این خطوط در مقابل پدیده خوردگی ، صنعت پوشش لوله و اتصالات را از سطح نازل کارگاه­ های سنتی و یا فرایندی جنبی در کنار ساخت لوله­ های فولادی فراتر برده است.

در راستاي اين خط مشي، استقرار خطوط توليد كاملاً ويژه و پيشرفته در كنار ارتباطات گسترده با سازمانهاي مطرح جهاني در صنعت پوشش و تكيه بر نيروي انساني كارآمد و متخصص اين امكان را فراهم آورده است تا شركت توليد پوشش لوله ماهشهر در كنار شركت­هاي همكار (شرکت ورزيران و شرکت توليد لوله و پوشش سلفچگان) امروزه در رديف ده سازمان پوشش­ دهنده برتر جهاني قرار گيرد.


آدرس :

تهران ، زیر پل میرداماد، بین آفریقا و مدرس،جنب آزمایشگاه آلفا ،پلاک 398،طبقه دوم

تلفن :

ایمیل :

info@mppc.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.mppc.ir
رسالت و اهداف :
با این اندیشه و با اعتقاد به توان بالقوه متخصصین ایرانی، شركت تولید پوشش لوله ماهشهر از بدو تأسیس در سال 1382 تلاش نموده است تا با رویكردی آینده نگر دانش فنی اجرای طیف وسیعی از انواع سیستم های پوشش دهی سطوح داخلی و خارجی لوله و اتصالات را در اختیار بگیرد. آنچه این سازمان را متمایز می سازد، تمركز تمام فعالیت های خود صرفاً در زمینه پوشش لوله و اتصالات و نگاهی تخصصی به این صنعت است.
محصولات و خدمات :
پوشش های سطح خارجی خطوط لوله

الف : سيستم پوشش بيتوسيل
ب : پوششهای پلی الفين سه لايه
ج : پوشش های پودری FBE تك لايه و دولايه
د : پوشش بتنی

پوشش هاي سطح داخلی خطوط لوله

الف : پوشش های دو جزيی مايع
ب : پوشش داخلی FBE

پوشش شيرآلات و اتصالات
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
تأمين كليه الزامات استانداردي و نيازهاي فني مشتريان كه در ارتقاي سطح كيفي محصول نهائي متجلي مي­گردد از جمله اهداف كلان شركت توليد پوشش لوله ماهشهر مي­باشد، از اينرو با استقرار نظام مديريت كيفيت بر اساس استاندارد ISO 9001 و طراحي نظامهاي مديريت ايمني و بهداشت و محيط­زيست بر مبناي استاندارد­هاي OHSAS 18001 و ISO 14001 و جاري كردن رويكرد تقدم كيفيت بر ساير وجوه فرآيند تحقق محصول در تمامي سطوح كاري سازمان، بستر مناسبي را جهت نيل به اين هدف مهيا گرديده است. از سوی دیگر اشتراك منافع و تجارب نيز در زمره اولویت­های کاری این شركت قرار گرفته و از طریق تعامل و همكاري تنگاتنگ با مشتريان مؤثرترين جهت­گيري­ها، روش­ها و راهكارها در مسير اجراي بدون نقص هر پروژه شناسایيگردیده و به­كارگرفته مي­شوند.
اخبار و افتخارات :
حضور در نمایشگاه ها و کنفرانس ها

این غرفه توسط Mppc.Ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید