» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت بازاریابی، تبلیغات و فروش » بازاریابی » نمایشگاه مجازی صنایع ایران

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

نمایشگاه مجازی صنایع ایران

34
5300

پروفایل :

ایده نمایشگاه مجازی در سال 1388 و پس از چند سال حضور مستمر در نمایشگاه های حقیقی صورت گرفت. در حقیقت سئوال اصلی این کارآفرینی، بدین گونه بود که "با توجه به اینکه اکثر نمایشگاه های تخصصی بصورت سالانه و یا دو سالانه برگزار می شوند، شرکتها و سازمانها چگونه می توانند در زمان های کوتاه تری به ارائه خدمات و محصولات نوین خود در یک فضای مشترک تخصصی بپردازند." لذا بدین ترتیب "نمایشگاه مجازی و دائمی صنعت ایران" از ابتدای سال 1389 بطور رسمی افتتاح شد و کار خود را در 15 گروه صنعت کسب و کار ایران آغاز نمود. در سال 1392 با توجه به رویکرد جدید صنایع کسب و کار به فضای اینترنت، فاز دوم نمایشگاه مجازی در دستور کار قرار گرفت و پس از یک سال مطالعه و تحقیق، در سال 1393 چهره جدید این مجموعه با نام "نمایشگاه مجازی صنایع ایران" رونمایی شد و توانست نیاز بازاریابی دیجیتالی (اینترنتی) صنایع کسب و کار را که به فروش منجر شود، پوشش دهد.

آدرس :

ایران - تهران

تلفن :

ایمیل :

info@iranindustrialfair.com

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.IranIndustrialFair.com
رسالت و اهداف :
::: هر کسب و کار ایرانی، یک غرفه در نمایشگاه مجازی صنایع ایران :::

محصولات و خدمات :
1- ثبت و ویرایش غرفه در "نمایشگاه مجازی صنایع ایران" با امکان درج تصاویر محصولات و خدمات، رایگان بوده و هیچ هزینه ای را در بر نمی گیرد.

2- درج بنر در صفحه اصلی نمایشگاه مجازی مشتمل بر هزینه ای معادل 75.000 تومان جهت بازه زمانی یک هفته می باشد.

3- نمایش لوگوی هر غرفه در بخش حامیان طلایی صفحه اصلی نمایشگاه مجازی مشتمل بر هزینه ای معادل 35.000 تومان جهت بازه زمانی یک هفته می باشد.

4- لطفا جهت ثبت کسب و کار خود ابتدا از بخش ثبت نام، مراحل عضویت را طی نموده و پس از دریافت ایمیل فعال سازی اکانت اقدام به ورود نمایید. با درج نام کاربری و رمز ورود امکان ثبت غرفه برای شما وجود دارد و می توانید با انتخاب سرگروه و زیر گروه فعالیت کسب و کار خود، اقدام به ثبت و آپلود اطلاعات و تصاویر حرفه خود نمایید تا پس از بررسی توسط ستاد نمایشگاه مجازی، غرفه کسب و کار شما فعال و به نمایش در آید.

5- بر اساس اولویت ثبت غرفه و یا درخواست ویژه مشتری، بازاریابی دیجیتالی غرفه های ساخته شده در شبکه های اجتماعی تحت پوشش نمایشگاه مجازی، صورت خواهد پذیرفت.

ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
قوانین و مقررات نمایشگاه مجازی صنایع ایران
تاریخ انتشار و آغاز فعالیت: 1389/03/23

این سند، قراردادی است برای استفاده از خدمات سایت اینترنتی نمایشگاه مجازی صنایع ایران به نشانی الکترونیکی WWW.IranIndustrialFair.com. با توجه به مفاد این قرارداد و سایر موادی که ممکن است هر زمان توسط ستاد مرکزی نمایشگاه منتشر گردد و در سایت درج شود، خدمات سایت فقط به کاربرانی ارایه می گردد که:

الف) با شرایط و مقررات این قرارداد،
ب) با سیاست های حفظ حریم خصوصی و محرمانگی سایت نمایشگاه،
ج) با شرایط و مقررات استفاده از خدمات که به صورت جداگانه در سایت منتشر می شوند موافقت نمایند.

ستاد مرکزی نمایشگاه حق تغییرات آتی در این قرارداد را، برای خود محفوظ می دارد و از طریق خبرنامه الکترونیکی سایت به اطلاع شرکت های حاضر در نمایشگاه می رساند. شما می توانید در هر زمان آخرین نسخه این قرارداد را در بخش قوانین و مقررات غرفه نمایشگاه مطالعه نمایید. تمام این قوانین و مقررات و مطالب منتشر شده در راستای این قرارداد بوده و موافقت با آن ها برای استفاده از خدمات سایت الزامی است. حساب کاربرانی که از قوانین و مقررات این قرارداد تخطی نمایند مسدود خواهد شد و آن ها قادر به استفاده از خدمات سایت نمایشگاه نخواهند بود.

1- با توجه به عضویت سایت نمایشگاه در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کلیه اطلاعات، داده ها، متن ها، پرونده ها (فایل ها)، تصاویر گرافیکی، پیوندها، عکس ها، پیام ها و اقلام دیگر مانند آن (محتوا)، بایستی در تطابق با ضوابط فیلترینگ کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.
2- واقعی، دقیق، کامل و معتبر نگهداشتن اطلاعات حقیقی و حقوقی خودتان در سایت نمایشگاه مجازی صنایع ایران. در صورتی که اطلاعات غیر واقعی، غیر دقیق و غیر معتبر در سایت وارد کنید و یا نمایشگاه به هر طریقی تشخیص دهد که اطلاعات حقیقی و حقوقی شما غیر واقعی، غیر دقیق و غیر معتبر است می تواند حساب کاربری شما را معلق یا به طور کامل مسدود نموده و یا دسترسی شما را به یک یا تعدادی از خدمات متوقف کند.
3- شما می پذیرید که کلیه مسؤلیت تمام اطلاعات، داده ها، متن ها، پرونده ها (فایل ها)، تصاویر گرافیکی، پیوندها، عکس ها، پیام ها و اقلام دیگر مانند آن (محتوا)، اعم از این که به صورت خصوصی یا عمومی عرضه شده باشند، بر عهده فرد یا افرادی است که آن ها را تولید نموده است.
4- شما در قبال کلیه اتفاقاتی که با حساب کاربری شما انجام شده مسؤل و پاسخگو خواهید بود.
5- شما می پذیرید که در هنگام استفاده از خدمات ممکن است محتوای اهانت آمیز، بی شرمانه یا به طور کلی قابل اعتراض به شما عرضه شود.
6- تحت هیچ شرایطی سایت نمایشگاه مسؤلیتی در قبال محتوا شامل موارد زیر -ولی غیر محدود به آن- را نمی پذیرد: وجود خطا در محتوا، نقص یا کمبود در محتوا و از دست دادن یا تخریب اطلاعات به واسطه استفاده از محتوای منتقل شده از خدمات از طریق ارسال از سایت، از طریق پست الکترونیک، پیام کوتاه و سایر رسانه ها.
7- فهرست زیر تعدادی –ولی نه همه- مواردی است که ممکن است باعث شود ستاد مرکزی نمایشگاه حساب کاربری شما در سایت را مسدود نماید؛ شما می پذیرید که در هنگام استفاده از خدمات هیچ کدام از موارد زیر را انجام ندهید:
•شیطنت، تهدید، آبرو ریزی و آزار و اذیت هر یک از اعضای سایت نمایشگاه یا افراد حقیقی و حقوقی دیگر
•انتقال و ارسال هر نوع محتوایی که ستاد مرکزی نمایشگاه آن را غیر قانونی، مضر، تهدید آمیز، ناشایست و ناسزاوار، آزار دهنده و اذیت کننده، افترا آمیز، رکیک و مبتذل، وقیح، خشونت آمیز، نژاد پرستانه، تحریک کننده قومیت ها و به طور کلی قابل اعتراض می داند، چه از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه یا سایر خدمات
•انتقال و ارسال هر نوع محتوایی که حاوی ویروس های کامپیوتری، یا هر نوع کد، پرونده یا برنامه به قصد ایجاد وقفه، تخریب کردن یا از کار انداختن سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر یا تجهیزات مخابراتی باشد، چه از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه یا سایر خدمات
•انتقال و ارسال هر نوع محتوایی که ناقض حقوق انحصاری، نشان های تجاری، اطلاعات تجاری محرمانه، حق انتشار یا هر نوع حقوق مالکیت هر شخص حقیقی یا حقوقی، چه از طریق پست الکترونیکی، پیام کوتاه یا سایر خدمات
•جعل هویت (خود را به عنوان شخص دیگری معرفی کردن) به هر عنوان
•ایجاد اختلال در نحوه ارایه خدمات به هر شکلی یا عمل کردن به صورتی که باعث ایجاد تأثیر منفی در سایر افراد شود
•تغییر دادن یا دستکاری کردن سرآیند هر نوع محتوا به قصد پنهان کردن منبع محتوا و خدمات
•جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی سایر کاربران
•تخلف –خواسته یا ناخواسته- از هر قانون معتبر محلی، کشوری و بین المللی ناخواسته
8- شما می پذیرید که ستاد مرکزی نمایشگاه می تواند هر محتوایی را کنترل نموده و در صورت تخلف از این قوانین یا به هر دلیلی که ستاد تشخیص داده است، آن ها را حذف نماید.
9- شما می دانید و می پذیرید که خودتان باید محتوای درج شده در سایت نمایشگاه را از جهت دقت، کامل بودن و مفید بودن بررسی نمائید.
10- در صورتی که در اثر انتشار یا انتقال محتوای غیر قانونی، نحوه استفاده شما از خدمات، تخلف شما از قوانین این قرارداد یا هر نوع عمل مغایر با قانون (مخالف با قوانین و مقررات این قرارداد یا مخالف با قوانین محلی کشور و منطقه محل سکونت خود یا مخالف با قوانین بین المللی)، به هر طریقی باعث ادعای قانونی یا شکایت دیگران از نمایشگاه مجازی صنایع ایران به وجود آید کلیه مسؤلیت آن با شما بوده و شما مسؤل جبران خسارت های مادی به ستاد مرکزی نمایشگاه مجازی صنایع ایران -از قبیل دستمزد وکیل یا جریمه های مادی- خواهید بود.
11- ستاد مرکزی نمایشگاه این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمانی خدمات (یا بخشی از خدمات) را تغییر داده یا آن ها را به صورت موقت یا دائمی با اطلاع یا بدون اطلاع شما متوقف نماید. ستاد برای هر نوع تغییراتی که در خدمات یا در سایت نمایشگاه انجام می دهد به شما یا هیچ فرد دیگری پاسخگو نخواهد بود.
12- ارتباطات یا معاملات تجاری شما یا شرکت در برنامه های ترویجی غرفه داران نمایشگاه، شامل پرداخت، تحویل گرفتن کالا یا خدمات و سایر قوانین و شرایط مربوط به چنین امور و معاملاتی، کاملاً بین شما و صاحبان غرفه است. شما می پذیرید که ستاد مرکزی نمایشگاه هیچ مسؤلیتی در قبال چنین معاملاتی و هر نوع ضرر و زیانی که نتیجه چنین معاملاتی باشد، ندارد.
13- ممکن است در خدمات سایت نمایشگاه پیوندهایی به دیگر منابع اینترنتی و سایت های اینترنتی وجود داشته باشد. به دلیل این که ستاد مرکزی نمایشگاه هیچ کنترلی بر آن منابع و سایت ها ندارد، شما می پذیرید که ستاد هیچ مسؤلیتی در قبال وجود آن منابع و سایت ها ندارد و آن ها را تأیید نمی کند و نیز در قبال محتوای آن ها، تبلیغات آن ها، محصولات آن ها یا به طور کلی هر نوع محتویات آن ها هیچ مسؤلیتی را نمی پذیرد. همچنین شما می پذیرید که ستاد به صورت مستقیم و غیر مستقیم هیچ مسؤلیتی در قبال هر نوع خسارت یا از دست دادن اطلاعات را که بر اثر استفاده از محتوای این قبیل سایت ها یا منابع است، نمی پذیرد.
14- این قرارداد از هر حیث تابع قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورتی که شما در خارج از کشور ایران زندگی می کنید، موافقت خود را با این موضوع اعلام نموده، همچنین می پذیرید که علاوه بر قوانین جمهوری اسلامی ایران به قوانین محلی و دولتی کشور محل سکونت خود احترام گذاشته و از آن ها تخطی نخواهید نمود.
15- لطفاً هر گونه تخلف از مفاد این قرارداد را در اسرع وقت با استفاده از نشانی الکترونیکی info@IranIndustrialFair.com با موضوع تخلف یا Violation به ستاد مرکزی نمایشگاه اطلاع دهید.
16- ستاد مرکزی نمایشگاه کلیه نسخه های ویرایش های قبلی این قرارداد را نگهداری می کند.

اخبار و افتخارات :
افتخارات:
:: حضور بالغ بر 1000 کسب و کار ایرانی در نمایشگاه مجازی صنایع ایران
:: حضور در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اهواز
:: حضور در نمایشگاه ملی حفاری اهواز
:: حضور در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی زنجان
:: حضور در نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران
:: حضور در نمایشگاه نوشیدنی و آشامیدنی های تهران
:: حضور در نمایشگاه اسباب بازی و سرگرمی های تهران

این غرفه توسط ستاد نمایشگاه مجازی ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید