» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت سلولزی، شیمیایی و محیط زیست » شیمیایی » گروه تحقیقاتی صنعتی مترا

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

گروه تحقیقاتی صنعتی مترا

30
2748

پروفایل :

گروه تحقيقاتي صنعتي مترا فعاليت خود را از سال 1375 آغاز و در سال 1379 با نگرش و رويكردي نوين، ساختار تشكيلاتي خود را بازآرايي كرد.

مترا كه از نوع سازمانهاي تحقيقاتي ـ صنعتي مأموريت گراست، در زمينه تحقيقات توسعه اي، كاربردي و انتقال تكنولوژي توليد، خدمات آزمايشگاهي، مشاوره، نظارت، بازرسي فني و ارايه دوره هاي آموزشي تخصصي فني ـ مهندسي فعاليت ميكند. مترا كه خود را پلي بين صنعت و دانشگاه ميداند، گروهي مشتري مدار است كه با تشكيل هسته هاي كار گروهي تخصصي و با ديدي فرانگر سعي در برآوردن خواست هاي مخاطبين خود دارد.

 خدمات مترا در حوزههاي مختلف در سه شركت مجزاي زير تحت نام گروه تحقيقاتي صنعتي مترا به مخاطبين ارايه ميگردد:

 * مؤسسه تحقيقاتي رنگ اميركبير (مترا)

 * مترا تِك

 * مترا آكادمي

آدرس :

تهران، شهرک غرب، میدان صنعت، ابتدای بلوار فرحزادی، انتهای خیابان حسن سیف، خیابان 24، پلاک 14

تلفن :

02188376010

ایمیل :

info@metra.co.ir

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.metra.co.ir
رسالت و اهداف :
::: Meter The Quality By METRA :::
محصولات و خدمات :
معرفی خدمات:

* تحقیقات، فناوری تولید و مشاوره
* خدمات آزمایشگاهی و تاییدیه محصول
* آزمایشگاه مترا
* خدمات مهندسی آزمون
* نظارت و بازرسي فني
* مترا آکادمی (خدمات آموزشي

تحقیقات، فناوری تولید و مشاوره :
بخش مشاوره فني و تحقيقات صنعتي مترا با استفاده از دانش فني متخصصان رشته رنگ و رزين، پليمر و خوردگي و با بهره گيري ازامكانات آزمايشگاهي و تحقيقاتي موجود، امكان ارايه مشاوره هاي فني در زمينه هاي زير را دارد:

خدمات آزمایشگاهی و تاییدیه محصول :
آزمايشگاه مترا به عنوان مجهزترين و یکی از معتبرترين آزمايشگاههای همكار سازمان استاندارد و تحقيقات صنعتي در حوزه آزمونهاي خوردگي، رنگ و رزين، پليمرها و صنايع وابسته نظير پلاستيك، لاستيك و كامپوزيت، فيلم و بسته بندي، چسب، عايق و ... فعاليت مي كند.

آزمایشگاه مترا :
مجموعه آزمايشگاههاي گروه تحقيقاتي صنعتي مترا يكي از معتبرترين آزمايشگاههاي صنعتي تحقيقاتي ميباشد كه با بهره گيري از نيروي انساني متبحر و آموزش ديده و دقيقترين تجهيزات و ماشين آلات آزمايشگاهي، اهتمام خود را بر جلب و اعتلاي هرچه بيشتر رضايت مشتري قرار داده است. خط مشي كيفي اين گروه، كسب رضايت مشتري در تمامي وجوه با ارايه بهترين خدمات با قيمتهاي رقابتي، در كوتاهترين زمان ممكن و با رعايت اصول رازداري و قابليت اطمينان و صحه گذاري است.

استقرار الزامات نظام اكريديته بين المللي ISO/IEC 17025 و اخذ گواهينامه هاي تائيديه بين المللي و ملي نظير گواهينامه DNV نروژ، RWTÜV آلمان، عضويت در انجمن آزمايشگاههاي همكار آزمون و كاليبراسيون موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي، مشاركت فعال در كميته هاي تدوين استانداردهاي ملي و بين المللي و تلاش در همكاري هر چه بيشتر با شركتها و سازمانهاي صنعتي/ تحقيقاتي در زمينه حل مشكلات فني حتي با سرمايه گذاري در خريد تجهيزات صحه گذاري/ آزمون مورد نظر صنايع مختلف مؤيد توانايي اين گروه در برآورده سازي خواسته ها و نيازهاي مشتري ميباشد.
بهرهگيري از توان مهندسي متخصصين كارآزموده و مجرب به همراه وجود زيرساختهاي نرم افزاري مديريت دانش و نيز تجهيزات آزمايشگاهي دقيق و منطبق بر الزامات استانداردهاي بينالمللي، همگي در ياريرساني و ارايه خدمات هرچه بهتر به مشتريان تمركز يافتهاند.

ارايه بسته كامل آزمون و تاييديه كيفي محصول :
آزمايشگاه مترا نسبت به صدور گواهينامههاي ملي و بين المللي كيفي محصول بر روي محصولات توليدي، وارداتي و صادراتي با مشاركت آزمايشگاههاي همكار اقدام مينمايد.

خدمات مهندسی آزمون :
واحد مهندسي گروه مترا به منظور بهينهسازي در كاربري تجهيزات و ابزارهاي فني و افزايش راندمان منابع انساني جهت نيل به افزايش بهره وري و توسعه دامنه ي خدمات آزمون و تسريع در پاسخگويي به پروژه هاي نوين صنعتي، فعاليت مينمايد.

نظارت و بازرسي فني :
بخش نظارت و بازرسي فني با استفاده از بازرسان مجرب و تجهيزات پيشرفته مرتبط قادر است تا به صورت موردي يا بازرسي مقيم، نسبت به نظارت و بازرسي فني پروژه هاي مختلف در مراحل زير اقدام نمايد:

* بازرسي حين ساخت During Fabrication Inspection
* بازرسي حين نصب Erection & Installation Inspection
* بازرسي حين بهره برداري و سرويس دهي In–Service Inspection
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
مترا آکادمی (خدمات آموزشي) :
واحد آموزش موسسه مترا از سال 1379 فعاليت خود را با برگزاري دوره هاي آموزشي-تخصصي در زمينه فني و مهندسي با هدف به روز رساني دانش فني کارشناسان اين صنايع آغاز نمود.
«مترا آکادمي» اکنون با کادر اجرايي مستقل و برخورداري از پشتيباني بيش از 80 عضو هيات علمي،که همه از نام‌هاي آشنا و موفق صنعت و دانشگاه هستند توانسته است مخاطبين متنوع و زيادي از بخش‌هاي گوناگون صنعت جذب نمايد.کسب گواهي نامه‌هاي "تاييدصلاحيت" آموزشي از سازمان ملي استاندارد(رتبه يک ملي) و سازمان برنامه‌ريزي و مديريت و دريافت " تنديس طلايي نشان استاندارد به عنوان واحد نمونه استاندارد و کيفيت استان تهران در سال 1390 " نشانه اي از تعهد ما به حفظ کيفيت،همزمان با گسترش حجم فعاليت مي باشد.مترا آکادمي از پشتوانه‌ي برگزاري بيست مجموعه آموزشي دوره‌اي مشتمل بر صدها عنوان دوره آموزشي برخوردار مي باشد.در همين راستا استقبال گسترده مشتريان مترا آکادمي باعث گرديده تا در مجموعه دوره‌هاي جديد اقدام به برگزاري دوره‌هايي در حيطه‌هاي جديد مهندسي و مديريت نمايد.
آکادمی در سال 1390 به منظور توسعه حوزه جغرافيايي‌در جهت تسهيل ارائه خدمات به دانش‌پژوهان استان‌هاي مرکزي کشور ، اقدام به تاسيس اولين دفتر نمايندگي استاني خود در استان اصفهان نمود.
اميد است در پرتو لطف و حمايت مديران صنايع و با بهره گيري از نظرات و راهنمايي‌هاي ارزشمند ايشان و سازمان‌هاي ذي نفع همواره بتوانيم در اوج بمانيم.
اخبار و افتخارات :
اين آزمايشگاه موفق به اخذ گواهينامه تاييد صلاحيت موسسه استاندارد وتحقيقات صنعتي ايران در سال 81 گرديد. همچنين آزمايشگاه مترا مفتخر به دريافت لوح سپاس و عنوان آزمايشگاه همكار نمونه ي اداره ي استاندارد در بخش شيميايي در سال 88 و 89 ميباشد.

از جمله افتخارات اين آزمايشگاه، سابقه همكاري بيش از ده سال با موسسه استاندارد وتحقيقات صنعتي ايران به عنوان آزمايشگاه همكار، مشاركت در تدوين بيش از هفتاد عنوان استاندارد ملي، رياست كميتهي فني متناظر ISO/TC 35 در ايران و نيز همكاري دراز مدت با شركتهاي اعتباردهي و بازرسي فني بينالمللي نظير DNV, BV, TÜV, SGS, GL و ... ميباشد.

::: دارنده گواهینامه ISO 17025

این غرفه توسط metra.co.ir ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید