» کتاب نمایشگاه » گروه صنعت برق، الکترونیک، مخابرات و فناوری اطلاعات » شبکه و مخابرات » شرکت ساخت سیستم

کتاب نمایشگاه

  ارسال به دوستان

شرکت ساخت سیستم

10
2403

پروفایل :

شرکت ساخت سیستم در سال 1362 به منظور ارائه خدمات نرم افزاری و محصولات سخت افزاری تأسیس گردیده و طی 15 سال اولیه عمر خود به انجام فعالیت های متنوعی شامل طراحی و ایجاد سیستم‌های کامپیوتری یکپارچه  (Total System) بر روی کامپیوترهایMain Frame  و همچنین تولید سخت افزار کامپیوتر مبادرت ورزید.


از سال 1377 با توجه به نیاز روز افزون کشور به گسترش شبکه‌های کامپیوتری، شرکت ساخت سیستم به صورت تخصصی اقدام به ارائه راهکار،  و واردات و توزیع تجهیزات شبکه‌های کامپیوتری (Indoor Wired & Wireless - Outdoor Wireless)  نمود.

در حال حاضر فعالیت شرکت ساخت سیستم شامل زمینه های زیر می باشد :

  •      نمایندگی چندین برند ممتاز و خوشنام جهانی و عرضه محصولات و ارائه خدمات پشتیبانی و ضمانت کالا در سراسر کشور
  •      ارائه راهکارهای فنی به مشتریان نهایی و شرکت های مهندسی مشاور و مجری شبکه های کامپیوتری
  •      ارائه خدمات مشاوره فنی- مهندسی و همچنین نظارت بر اجرای پروژه های IT
  •      اجرای پروژه های شبکه های کامپیوتری Wired و Wireless

آدرس :

خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)- کوچه بیستم - پلاک 35

تلفن :

02188701190

ایمیل :

info@sakhtesystem.com

استان :

تهران

آدرس وب سایت :

www.sakhtesystem.ir
رسالت و اهداف :
::: عرضه کننده برترین برندهای تجهیزات شبکه :::
محصولات و خدمات :
معرفی برندها

MERU:
کمپانی Meru بنا بر بررسی منابع مستقل به عنوان برترین برند بازار شبکه بی سیم Enterprise در دنیا شناخته می شود و با به کار گیری تکنولوژی خاص و انحصاری در محصولات خود توانسته است توجه بسیاری از شرکت های بزرگ را به خود جلب کند. محصولات این شرکت تحت بستر WiFi با استاندارد های 802.11a/B/G/N در رده شبکه های Enterprise برای محیط های Indoor و Outdoor در اختیار کاربران قرار می گیرد.
آدرس سایت : Www.Merunetworks.Com
گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : یک سال

SMC :
کمپانی معظم Accton که در زمینه تولید تجهیزات شبکه برای نام های تجاری معروف نظیر 3COM, Cisco و ... فعالیت دارد، محصولات شبکه تحت برند خود را با نام SMC تولید می کند. تجهیزات شبکه SMC Networks در هر دو گروه Wired و Wireless از شهرت فراوانی در سطح جهانی برخوردار و گستردگی تجهیزات آن پاسخگوی کلیه کاربران در سطوح کوچک، متوسط و بزرگ می‌باشد.
آدرس سایت: Www.Smc-Asia.Com وwww.Smc.Com
گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : 30 ماه گارانتی تعویض

Proxim :
کمپانی Proxim از شرکت های صاحب نام درعرصه تجهیزات شبکه Wireless بوده و راه‌حل‌های جامعی را در زمینهWimax ،Broadband و Wi-Fiبه ویژه Outdoor Wireless برای مؤسسات بزرگ ارائه می‌نماید. کمپانی Proxim عضو کمیته تدوین استاندارد هایWiMax می باشد. طیف محصولات آن برقراری ارتباطات تا فواصل 70 کیلومتر و بیش از 1.2Gbps را فراهم می کند. شرکت ساخت سیستم به دلیل حجم فعالیت و قابلیتهای فنی، در حال حاضر تنهاPlatinum Partner این کمپانی در خاورمیانه محسوب می شود.
آدرس سایت :Www.Proxim.Com
گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : یک سال

Linksys :
تجهیزات کمپانی Linksys در زمینه ارائه محصولات Wireless برای مؤسسات، سازمانها و شرکتها در رده SMB و SOHO جایگاه ویژه‌ای دارد. در سال‌های اخیر نو آوری‌های Linksys در دنیای شبکه از یک سو و تملک این شرکت توسط کمپانی معظم Ciscoو سپس Belkinاز سوی دیگر،باعث رشد چشمگیر سهم بازار آن شده است،به نحویکه در حال حاضر این شرکت توانسته است بیش از نیمی از سهم بازار آمریکا در رده مؤسسات کوچک و متوسط و مصرف کنندگان خانگی را به خود اختصاص دهد.
شرکت ساخت سیستم به عنوان متولی توزیع و پشتیبانی این کالا در سراسر کشور است.
آدرس سایت : Www.Linksys.Com
گارانتی محصولات توسط ساخت سیستم : 25 ماه گارانتی تعویض
ویژگی ها، نیازمندیها و استخدام :
برخی از پروژه های انجام شده:

تجهیزات ارتباطی برخوردار از تکنولوژی Wireless Virtualization با توجه به قابلیت های متعدد در ایجاد شبکه های بی سیم WiFi در ابعادEnterprise با امکان مدیریت مرکزی به شکل مناسبی در دنیا مورد استقبال و استفاده مراکز مختلف صنعتی، آموزشی، درمانی و مالی قرار گرفته است.
شرکت ساخت سیستم به عنوان ارائه کننده جدیدترین راهکارهای نوین ارتباطی به بازار ایران با بیش از سه دهه تجربه، پروژه های موفقی را طی سال های اخیر با تجهیزات شبکه های بی سیم Virtualized اجرا نموده است که در ادامه به ده نمونه از پروژه های پیاده سازی شده در کشورمان از میان انبوه این پروژه ها جهت آشنایی بیشتر با کاربرد این تجهیزات در محیط های مختلف کاری اشاره می شود.

شرکت پلیمر آریا ساسول

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دانشگاه تهران - دانشکده ادبیات

شرکت خودرو سازی زامیاد

دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز

بیمارستان شهید هاشمی نژاد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

بانک دی

سازمان فاوا - شهرداری مشهد
اخبار و افتخارات :
شرکت ساخت سیستم دارای مجوز رتبه بندی از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی کشور و شورای عالی انفورماتیک کشورمی باشد. همچنین این شرکت عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کمیسیون شبکه این سازمان و اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران و سهام دار مرکز تحقیقات انفورماتیک است.

این غرفه توسط sakhtesystem.com ایجاد شده و مسئولیت محتوای غرفه بعهده این کاربر است.

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید