» ویرایش غرفه

ویرایش غرفه

لطفا قبل از ثبت غرفه / ویرایش غرفه به نکات زیر توجه فرمایید:


1- ثبت و ویرایش غرفه در "نمایشگاه مجازی صنایع ایران" با امکان درج تصاویر محصولات و خدمات، رایگان بوده و هیچ هزینه ای را در بر نمی گیرد.

2- لطفا جهت ثبت کسب و کار خود ابتدا از بخش عضویت (می توانید از اینجا نیز اقدام نمایید) ثبت نام نموده و مراحل عضویت را طی نمایید.

3- پس از دریافت ایمیل فعال سازی، نسبت به تایید و فعال نمودن اکانت اقدام نموده و با درج نام کاربری و رمز عبور (می توانید از اینجا نیز اقدام نمایید) اقدام به ورود نمایید.

4- در مرحله اول ثبت غرفه بایستی با انتخاب سرگروه و زیرگروه فعالیت کسب و کار خود، محل نمایش غرفه را در کتاب نمایشگاه انتخاب نمایید.

5- در مراحل بعدی ثبت نام، نسبت به درج اطلاعات و مشخصات، آپلود لوگو و تصاویر حرفه خود اقدام نمایید.

6- پس از تکمیل مراحل ثبت نام، غرفه کسب و کار شما پس از بررسی توسط ستاد نمایشگاه مجازی، فعال و به نمایش در خواهد آمد.

7- تبلیغات هزینه ای: درج بنر در صفحه اصلی نمایشگاه مجازی مشتمل بر هزینه ای معادل 75.000 تومان جهت بازه زمانی یک هفته می باشد. (قابلیت انتخاب این آیتم در مرحله پنجم ثبت نام وجود دارد)

8- تبلیغات هزینه ای: نمایش لوگوی هر غرفه در بخش حامیان طلایی صفحه اصلی نمایشگاه مجازی مشتمل بر هزینه ای معادل 35.000 تومان جهت بازه زمانی یک هفته می باشد. (قابلیت انتخاب این آیتم در مرحله پنجم ثبت نام وجود دارد)

9- جهت ویرایش غرفه بایستی پس از ورود، از بخش ویرایش غرفه اقدام به اصلاح و ویرایش اطلاعات و تصاویر خود نمایید. جهت تغییر در سرگروه و زیر گروه انتخاب شده، بایستی درخواست خود را از طریق بخش تماس با ما ارسال نمایید. تغییرات اعمال شده پس از بررسی توسط ستاد نمایشگاه مجازی، فعال و به نمایش در خواهند آمد.::: هر کسب و کار ایرانی، یک غرفه در نمایشگاه مجازی صنایع ایران :::جهت ورود از اینجا اقدام نمایید. جهت عضویت از اینجا اقدام نمایید.